ووکامرس

محصولات 5 ستاره

محصولاتی با بازخورد مثبت

شیر روشویی ریسکو مدل الگانس طلایی خش دار

جنس بدنه این محصول از برنج بوده که یکی از ویژگی های بارز این آلیاژ مقاومت در برابر خوردگی و زنگ زدگی است. در این کالا برای کاهش مصرف آب از تور های کاهنده فشار آب استفاده شده است. با توجه به ویژگی های این محصول ، از آن میتوان در سرویس مهمان و یا سرویس شخصی استفاده کرد.

شیر آشپزخانه ریسکو مدل نادیا کروم

بدنه و علم شیر آشپزخانه ریسکو مدل نادیا کروم از آلیاژ برنج ساخته شده است و از ویژگی های بارز این نوع آلیاژ مقاومت بالا در برابر خوردگی و زنگ زدگی است. در این محصول جهت آبکاری از مواد براق کننده فرانسوی استفاده شده است . شلنگ ها نیز از جنس استیل ضد زنگ است.

شیر آشپزخانه ریسکو مدل الگانس سفید

این محصول از جنس آلیاژ برنج بوده که در برابر خوردگی و زنگ زدگی مقاومت بالایی از خود نشان می دهد. سیستم علم در این مدل به صورت فیتینگ (پایین علم و محل اتصال بدون مهره است) بوده که این نوع اتصال بر خلاف اتصال مهره ای در اثر مصرف طولانی مدت از آب بندی خارج نمی شود. رنگ سفید و فرم خاص علم و دسته این کالا باعث شده از پرفروش‌ترین محصولات شرکت ریسکو باشد.

شیر روشویی مدل اتم کروم

جنس تنه : آلیاژ برنج جنس دسته : آلیاژ برنج نوع پوشش: نیکل_کروم نوع رنگ: براق شلنگ:دارد

شیر توالت ریسکو مدل الگانس سفید

جنس بدنه این شیر از آلیاژ برنج است که این نوع آلیاژ مقاومت بالایی از خود در برابر خوردگی و زنگ زدگی نشان می‌دهد. و همچنین آبکاری آن نیز مقاومت شیر را در برابر مواد اسیدی ، بازی قوی و یا انواع شوینده ها بالا می برد. با توجه به طرح و رنگ و طول عمر بالای این کالا میتوان آن را گزینه مناسبی برای سرویس های بهداشتی منازل دانست.

شیر آشپزخانه ریسکو مدل نادیا سفید

"شیر آشپزخانه ریسکو مدل نادیا سفید" از آلیاژ برنج ساخته شده که این آلیاژ مقاومت بالایی در برابر خوردگی و زنگ زدگی دارد. پوشش ظاهری این شیر سفید بوده و از رنگ پودری پخته شده در کوره با دمای بالا ساخته شده است که این نوع آبکاری نیز خود باعث مقاومت در برابر خوردگی و زنگ زدگی در برابر شوینده های قوی است. شلنگ های استفاده شده در این کالا از جنس استیل ضد زنگ و قسمت های داخلی از مواد پکس خوراکی بوده که مورد تایید وزارت بهداشت ایران نیز قرار گرفته است.

برای تعیین رتبه بندی محصول به صفحه محصول مورد نظر بروید و نظر خود را با حداکثر امتیاز 5 ستاره بگذارید.